Maak deze frisse soep van vers geoogste raapstelen. Als je de raapstelen niet in de tuin hebt staan, kun je ze natuurlijk ook even in de supermarkt halen. Wil je een volgende keer wel echte verse raapsteeltjes in je soep? Kijk dan even bij het artikel onderaan de pagina. Maar nu eerst lekker even een mok warme soep. Bereidingstijd: 30 min.
Verkoop door:Landlevenwebshop
Raapstelen zijn heel makkelijk te telen in de moestuin. We hebben alle tips handig voor je op een rijtje gezet.
Ter gelegenheid van de 25-ste jaargang van Landleven heeft Marius van Dokkum een schilderij gemaakt, Landleven Tuinfeest. Bestel nu de puzzel van dit vrolijke schilderij!
Klaske werkt al vele jaren met plezier voor het tijdschrift Landleven. Als culinair redacteur schrijft ze verhalen en ontwikkelt ze recepten. Ze kookt, proeft, kookt nog eens en schrijft de recepten daarna zo smakelijk (en nauwkeurig!) mogelijk op. De ingrediënten komen altijd uit het seizoen, het liefst uit haar eigen moestuin. Inmaken, jam en sap koken en wecken zijn haar passie. Ze is tevens moeder van drie kinderen.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang een gratis digitale download met Landleven recepten. Ja, ik ontvang graag de nieuwsbrieven en aanbiedingen van Landleven en ik ga akkoord met de privacyvoorwaarden
Het is gelukt, je bent ingeschreven op de nieuwsbrief van Landleven. Je ontvangt vanaf nu regelmatig onze nieuwsbrief. Je kunt de recepten ook hier downloaden.