Brei deze leuke sokken in pauwensteek, ontworpen door Kiki Visser van The Dutch Cottage. Deze sokken staan ook afgebeeld bij het artikel 'Sokken breien zoals oma' in onze special Naald & Draad; het patroon en uitleg over de pauwensteek vind je hier.
Kiki Visser verkoopt in haar webshop The Dutch Cottage handgeverfde wol en breipakketten.
Stella Ruhe verzamelde vele motieven, liet de truien opnieuw breien met moderne garens en verzamelde ze in een prachtig boek, dat door heel veel historische achtergrondinformatie en originele afbeeldingen ook zeer aantrekkelijk is voor wie niet met een of meer van de zestig breipatronen aan de slag zal gaan.
Verkoop door:Landlevenwebshop
Christel Labee is eindredacteur van Landleven. Tevens stelt zij de agenda van het magazine samen en redigeert speciale Landleven-uitgaves. Ze is een geboren plattelandsmeisje en woont met man en kinderen in een dorp in de Achterhoek.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang een gratis digitale download met Landleven recepten. Ja, ik ontvang graag de nieuwsbrieven en aanbiedingen van Landleven en ik ga akkoord met de privacyvoorwaarden
Het is gelukt, je bent ingeschreven op de nieuwsbrief van Landleven. Je ontvangt vanaf nu regelmatig onze nieuwsbrief. Je kunt de recepten ook hier downloaden.