Haak je eigen Landleven kussens
Maak zelf twee mooie Landleven-kussenhoezen. Een van 40×40 cm en een van 40×60 cm. In dit filmpje worden verschillende steken en haaktechnieken uitgelegd. Een mooie uitdaging om te haken en een aanwinst voor ieders interieur.
Je hebt nodig:
- 12 bollen Scheepjes stone wash XL
- 1 haaknaald van 5mm
- 2 leren Landleven-labels
- 1 stekenmarkeerder
- Een geheel uitgelegd patroon/werkwijze
NB het haakpakket is niet meer leverbaar. Het patroon is op aanvraag verkrijgbaar.
Veel haakplezier!
Deze prachtige kussenhoezen zijn ontworpen door Lisanne Multem van Happy Handmade Living. Zij blogt via Landleven.nl en op haar eigen creatieve blog www.happyhandmadeliving.nl, waar ze al haar liefde voor het zelf maken van accessoires deelt. Ze haakt en breit graag, maar ze geniet ook van veel andere zelfmaakprojecten. Haar tweede boek Happy Living is verschenen. Hierin deelt ze prachtige zelfmakers voor het hele jaar door.
Lisanne Multem blogt voor Landleven. Ze heeft een creatief blog www.happyhandmadeliving.nl, waar ze haar liefde voor het zelf maken van accessoires deelt. Ze haakt en breit graag, maar ze geniet ook van heel veel andere ‘do it yourself’-projecten. Haar tweede creatieve boek ‘Happy Living’ is zojuist in de winkel verschenen. Hierin deelt ze prachtige zelfmakers voor het hele jaar door.
.png)
.png)
.png)
