Mei

Filter op:
Bouw zelf een eekhoornhuis

Tot hun grote verbazing werd het zelfgemaakte eekhoornhuis in de tuin van Berno van der Vlist en Liesbeth Stamhuis al na een week bewoond. En werden er drie eekhoornjongen geboren. Liesbeth genoot met volle teugen van het aandoenlijke schouwspel. Wil je ook jonge eekhoorns op je erf? Lok ze met het hok dat Berno bedacht.

Door Landleven
Zelfmaakplan stoere tafel

In de stand van Kreg-shop kan je tijdens Landleven Klust niet alleen het gereedschap in werking zien, je ziet ook wat je ermee kunt maken. Zoals een stoere houten tafel. Speciaal voor de lezers van Landleven, hier alvast de werkbeschrijving van deze tafel.

Door Landleven
Tuintafel van grootmoeders naaimachine

Geef een oude Singer-naaimachinetafel met een likje verf en wat creativiteit een tweede leven als tuin- of bijzettafel. De sfeervolle details, en vaak ook de liefdevolle herinneringen aan de gebruikster, van een Singer naaimachine zijn het behouden meer dan waard. Hier vind je de werkbeschrijving.

Door Esther van Middendorp
Zelf maken: vogelverschrikker van blik

Nu de moestuin weer gevuld wordt met kwetsbare zaailingen, is een beetje bescherming op zijn plek. Deze vogelverschrikker jaagt met vrolijk getingel en weerkaatst licht de vogels weg. Je jonge plantjes worden niet opgesnoept en de blikken hanger biedt bovendien een decoratieve aanblik in de moestuin.

Door Angela Groenbos