Geniet in een beschutte duinpan van het zachte najaarszonnetje. Maak een stevige wandeling over het natte strandzand. Voel de zilte zeelucht op je huid en in je haren. Of pak de fiets en kijk of je rond het hele eiland kunt komen... Geniet na in een gezellige kroeg, met warme chocolademelk of een glas wijn. Kortom: een bezoek aan de Waddeneilanden is in de herfst net zo'n belevenis als in de zomer!
Elk eiland heeft zo zijn eigen bezienswaardigheden en charme. Van schapen en wol op Texel, het jutten op Vlieland, de natuur op Terschelling en Ameland en de ruige schoonheid van Schiermonnikoog. Deze herfst organiseren de Waddeneilanden allerlei activiteiten. Onlangs was er een culinair festival in De Koog op Texel. Mocht je dat hebben gemist: er is nog veel meer te beleven op onze noordelijke eilanden. In onze agenda vind je de overige activiteiten dit najaar op de Wadden: Amusetour Vlieland Ameland Kunstmaand Wandelmaand Schiermonnikoog Berenloop Terschelling
Christel Labee is eindredacteur van Landleven. Tevens stelt zij de agenda van het magazine samen en redigeert speciale Landleven-uitgaves. Ze is een geboren plattelandsmeisje en woont met man en kinderen in een dorp in de Achterhoek.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en aanbiedingen en ontvang gratis het Landleven receptenboekje Buiten Eten. Met de aanvraag ga je akkoord met de privacyvoorwaarden. Je kunt je altijd eenvoudig afmelden.
Het is gelukt, je bent ingeschreven op de nieuwsbrief van Landleven. Je ontvangt vanaf nu regelmatig onze nieuwsbrief. Je kunt de recepten ook hier downloaden.