Janneke Assink van haakblog Jipbyjan laat zien hoe je de Landleven-jubileumdeken haakt. In het filmpje doet ze voor hoe je een wybertje haakt. Laat je inspireren door Janneke en ga ook aan de slag.
Haakpakket Pastel bestaat uit zachte kleuren. Roze, beige, licht- en donkerblauw zacht groen en okergeel, verbonden en omringd door helder wit. Het eindresultaat is een zacht getinte jubileumdeken.
Haakpakket Pracht bestaat uit felle kleuren als geel, oranje, knalroze, rood, groen en mint. De wiebertjes worden verbonden met oranje en de rand is roze. Het eindresultaat is een vrolijke en kleurrijke jubileumdeken.
Christel Labee is eindredacteur van Landleven. Tevens stelt zij de agenda van het magazine samen en redigeert speciale Landleven-uitgaves. Ze is een geboren plattelandsmeisje en woont met man en kinderen in een dorp in de Achterhoek.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang een gratis digitale download van de Landleven special Zoet. Ja, ik ontvang graag de nieuwsbrieven en aanbiedingen van Landleven en ik ga akkoord met de privacyvoorwaarden